Unia Kosztowy - Polonia Bytom 1-4 (0-1)
sobota, 20 października 2018 16:58

W zakończonym przed paroma minutami meczu 12. kolejki Haiz IV Ligi, Polonia Bytom wygrała na wyjeździe aż 4-1 (1-0) z Unią Kosztowy! Bramki dla zespołu prowadzonego przez Marcina Domagałę strzelali dzisiaj: Norbert Radkiewicz w 45 minucie, Marcin Lachowski w 68 i 78 minucie (z rzutu karnego) oraz Bartosz Giełażyn w 90 minucie spotkania. Dla gospodarzy jedynego gola zdobył Daniel Kowalski w 53 minucie (z rzutu karnego). Brawa dla drużyny za kolejne zwycięstwo! Oby tak dalej!

Polonia Bytom: Maciej Wierzbicki - Dominik Budzik, Norbert Radkiewicz, Sebastian Kubik, Przemysław Szkatuła - Tomasz Pośpiech (78' Mariusz Fornalczyk), Maciej Borycka (65' Marcel Czypionka), Łukasz Matusiak, Marcin Lachowski (85' Norbert Bębenek), Krzysztof Hałgas (57' Bartosz Giełażyn) - Sławomir Musiolik

żółte kartki: Wolny, Matera, Kocurek, Iwan, Kowalski - Borycka, Lachowski, Pośpiech