Sparing: Polonia Bytom vs Ruch Zdzieszowice 3-3 (2-0)
sobota, 23 lutego 2019 15:07

W 8. już tegorocznym meczu sparingowym Polonia Bytom zremisowała 3-3 (2-0) z III-ligowym Ruchem Zdzieszowice. Dla zespołu prowadzonego przez Marcina Domagałę wszystkie 3 bramki strzelił kapitan drużyny, Marcin Lachowski, w 25, 32 oraz 63 minucie spotkania. Warto zaznaczyć, że w 40 minucie rzut karny obronił Maciej Wierzbicki.

Polonia Bytom: Maciej Wierzbicki - Wojciech Mróz, Łukasz Matusiak, Norbert Radkiewicz, Kamil Skrzypiński - Dominik Budzik, Maciej, Borycka, Mariusz Fornalczyk, Krzysztof Hałgas - Marcin Lachowski, Piotr Makowski

W drugiej części spotkania wystąpili również: Patryk Król, Sebastian Kubik, Tomasz Pośpiech, Dawid Skrzypiński, Bartosz Dyszy, Szymon Lewicki oraz Marcin Ganczarczyk