Nasi na wypożyczeniu - następny tydzień za nami
poniedziałek, 31 sierpnia 2009 20:01
Kolejny tydzień i znowu lista zawodników z Klubu Polonia Bytom została powiększona. Tym razem zespół opuścił 18-letni napastnik, Robert Wojsyk, który został wypożyczony do II-ligowego GKS-u Tychy.

Seweryn Kiełpin - bramkarz

Wypożyczony do II-ligowego Ruchu Radzionków

II-ligowy Ruch grał w ostatnich dniach 2 mecze, najpierw odpada w I rundzie PP z Koroną Kielce (0-1), a później zremisował ligowe spotkanie z Nielbą Wągrowiec 2-2, w obydwu meczach Kiełpin zagrał po 90 minut.

Rafał Jarzombek - bramkarz

Wypożyczony do II-ligowej Unii Janikowo

II-ligowa Unia przegrała czwarte spotkanie z rzędu, Jarzombek po raz czwarty z rzędu siedział na ławce rezerwowych.

Adrian Chomiuk - obrońca

Wypożyczony do III-ligowego MKS-u Mielnik

III-ligowy MKS przegrał swoje spotkanie z Concordią Elbląg, niestety nie posiadamy składów.

Mateusz Kamiński - obrońca

Wypożyczony do I-ligowego GKS-Katowice

I-ligowy GKS grał w ostatnich dniach 2 mecze, najpierw odpadł w I rundzie PP z Polonią Słubice (1-3), a później wygrał ligowe spotkanie ze Stalą Stalowa Wola 2-1, w obydwu meczach grał Kamiński (2x 90minut), w meczu ze Stalą został ukarany żółtą kartką.

Marcel Surowiak - obrońca

Wypożyczony do I-ligowego MKS-u Kluczbork

I-ligowy MKS przegrał dość niespodziewanie na własnym boisku 0-2 z Motorem Lublin. Surowiak rozegrał cały mecz.

Dawid Szufryn - obrońca

Wypożyczony do II-ligowego Kolejarza Stróże

II-ligowy Kolejarz przegrał swoje spotkanie z Wigrami Suwałki, niestety nie posiadamy składów.

Maciej Bębenek - pomocnik

Wypożyczony do I-ligowej Sandecji Nowy Sącz

Po zwycięstwie 4-0, przyszła kolej na porażkę 0-4, katem Sandecji okazała się Pogoń Szczecin. Bębenek zagrał całe spotkanie.

Robert Wojsyk - napastnik

Wypożyczony do II-ligowego GKS-u Tychy

W miniony wtorek, GKS grał mecz I rundy PP, w wyjściowej jedenastce znalazł się Wojsyk, jednak musiał opuścić boisko już w 21 minucie, z powodu kontuzji.