Polonia Bytom - MKS Kluczbork 1-1 (0-1)
sobota, 26 września 2020 17:29

W rozegranym dzisiaj meczu 10. kolejki III ligi, Polonia Bytom zremisowała na własnym boisku z MKS Kluczbork 1-1 (0-1). Tuż przed zakończeniem pierwszej połowy, w 45 minucie bramkę zdobył najlepszy strzelec drużyny gości Bartosz Włodarczyk. W 86 minucie spotkania gola na wagę remisu strzelił Marcin Lachowski, wykorzystując rzut karny. Brawa dla drużyny za walkę do końca!

Polonia Bytom: Dominik Brzozowski - Dominik Budzik, Michał Bedronka, Norbert Radkiewicz, Krzysztof Hałgas - Jacek Wuwer (85' Dominik Konieczny), Grzegorz Ochwat (46' Tomasz Pośpiech), Filip Żagiel, Patryk Stefański, Dawid Krzemień (72' Robert Chwastek) - Adam Żak (63' Marcin Lachowski).

MKS KluczborkDawid Witek  - Kamil Witkowski, Paweł Gierak, Szymon Przystalski, Patryk Marczyński - Bartosz Włodarczyk (64' Dominik Lewandowski), Michał Mazur, Kamil Nykiel (64' Karol Latusek), Paweł Baraniak (56' Kamil Nitkiewicz) - Norbert Jaszczak (72' Kamil Jurasik), Filip Latusek (72' Adam Orłowicz).

Żółte kartki: Bedronka, Gargasz, Stefański, trener Rakoczy - Baraniak, Mazur

Czerwona kartka: Mazur (85' za drugą żółtą)

Sędziował: Maciej Habuda (Wrocław)