Piast Żmigród - Polonia Bytom 2-3 (1-1)
niedziela, 04 października 2020 13:20

W rozegranym wczoraj meczu w ramach 11. kolejki piłkarskiej III ligi, grupy III, Polonia Bytom wygrała na wyjeździe z Piastem Żmigród 3-2 (1-1). Gole dla niebiesko-czerwonych strzelali: Adam Żak w 17 i 52 minucie (z rzutu karnego) oraz Dominik Budzik w 65 minucie, dla gospodarzy trafiali z kolei: Dominik Kuboń w 29 minucie oraz Jakub Trojanowski w 66 minucie. Warto dodać, że wczorajsi gospodarze kończyli mecz w... dziewiątkę! Czerwone kartki otrzymali Florian Pfertzel w 57 minucie oraz Paweł Kohut w 74 minucie, obydwaj za dwie żółte kartki. Brawo drużyna za wynik, ale gra pozostawia wiele do życzenia...

Polonia Bytom: Dominik Brzozowski - Dominik Budzik, Michał Bedronka, Norbert Radkiewicz, Krzysztof Hałgas (71' Jakub Belica) - Tomasz Pośpiech (71' Kajetan Frankowski), Jacek Wuwer, Dawid Krzemień (83' Marcin Lachowski), Patryk Stefański (83' Dominik Konieczny), Filip Żagiel (61' Robert Chwastek) - Adam Żak

żółte kartki: Pfertzel (dwie), Kohut (dwie), Kendzia, Kuboń - Stefański, Brzozowski, Frankowski, Żagiel (poza boiskiem)
czerwone kartki: Pfertzel w 57 minucie, Kohut w 74 minucie (obydwaj za dwie czerwone)