Rekord Bielsko-Biała vs Polonia Bytom 1-2 (1-1)
sobota, 07 listopada 2020 16:28

W zakończonym przed kilkoma minutami meczu 16. kolejki piłkarskiej III ligi grupy III, Polonia Bytom po bardzo wyrównanym i emocjonującym meczu wygrała na wyjeździe z Rekordem Bielsko-Biała 2-1 (1-1)!!! W 19 minucie dla niebiesko-czerwonych gola strzelił Patryk Stefański, który dziś w linii ataku zastępował pauzującego za nadmiar żółtych kartek Adama Żaka. W 35 minucie gospodarze wyrównali, po przepięknej akcji, po wykonanym rzucie rożnym, gola strzelił Bartosz Guzdek. Podopieczni Kamila Rakoczego prowadzili grę, przeważali umiejętnościami czysto piłkarskimi, jednak kropkę nad i postawili dopiero 68 minucie, bramkę z niewielkiej odległości zdobył Filip Żagiel. Wielkie brawa dla zespołu za kolejne 3 punkty!

Polonia Bytom: Dominik Brzozowski - Dominik Budzik, Michał Bedronka, Norbert Radkiewicz (32' Jakub Belica), Krzysztof Hałgas (73' Kacper Czajkowski) - Robert Chwastek (55' Filip Żagiel), Jacek Wuwer, Dominik Konieczny (81' Marcin Lachowski), Dawid Krzemień, Kajetan Frankowski (73' Tomasz Pośpiech) - Patryk Stefański

żółte kartki: Kowalczyk, Caputa - Stefański
sędziował: Mateusz Maj z Wrocławia
widzów: 0 (mecz bez udziału publiczności)