ROW 1964 Rybnik - Polonia Bytom 0-2 (0-2)
sobota, 21 listopada 2020 16:09

W zakończonym przed kilkoma minutami meczu 18. kolejki piłkarskiej III ligi grupy III, Polonia Bytom wygrała na wyjeździe z ROW-em 1964 Rybnik 2-0 (2-0). Obydwa gole padły w pierwszej odsłonie spotkania, strzelcami byli najlepsi zawodnicy niebiesko-czerwonych w tym sezonie, mianowicie Adam Żak w 24 minucie oraz Patryk Stefański w 34 minucie spotkania. Wynik mógłby i w zasadzie powinien być o wiele okazalszy, jednakże dziś podopieczni Kamila Rakoczego byli bardzo nieskuteczni. Warto zaznaczyć, że swoje spotkanie przegrał lider Ruch Chorzów, tym samym bytomianie zmniejszyli stratę do zaledwie 2 punktów. Brawo Polonia!

Polonia Bytom: Dominik Brzozowski - Dominik Budzik, Michał Bedronka, Norbert Radkiewicz, Krzysztof Hałgas - Filip Żagiel (84' Robert Chwastek), Jacek Wuwer, Dawid Krzemień (76' Dominik Konieczny), Patryk Stefański, Kajetan Frankowski (72' Jakub Wróbel) - Adam Żak (84' Marcin Lachowski)

żółte kartki: Warmiński, Jona, Vasil, Budak - Wuwer
widzów: 0 (mecz bez publiczności)
sędziował: Jakub Tekieli z Bielska-Białej

Spotkanie rozpoczęło się z 13-minutowym opóźnieniem (protest gospodarzy).