/p>

Aplikacja Polonii Bytom! Wspierajmy klub!
Wpisany przez cloner   
piątek, 27 listopada 2020 10:45

Wczoraj klub za pośrednictwem mediów społecznościowych poinformował o uruchomeniu oficjalnej aplikacji Polonii Bytom! Głównym założeniem jest możliwość wspierania klubu poprzez codzienne zakupy w ponad 1100 różnych sklepów (online oraz stacjonarnych)! Oprócz tego aplikacja to świetne narzędzie do komunikacji z klubem, a także pomiędzy samymi kibicami! Pobrać ją można zarówno z Google Play, jak i App Store. Do dzieła!JAK TO DZIAŁA?

Wystarczy, że zrobisz codzienne zakupy i zapłacisz kartą. Część kwoty, którą wydasz u klubowych Partnerów, zostanie przeznaczona na konkretne cele związane z funkcjonowaniem klubu. Nic na tym nie stracisz, nie dołożysz ani grosza więcej niż zazwyczaj, a możesz mieć realny wpływ na budowę bytomskiej Polonii! Po wejściu w aplikację na pewno szybko zauważysz podstronę „ZRÓB ZAKUPY”. To właśnie tam możesz wybrać interesujący Cię sklep internetowy lub stacjonarny.

Sklepy internetowe
Kliknij „PRZEJDŹ DO SKLEPU” i zrób zakupy tak, jak dotychczas. Bez najmniejszej zmiany! Wśród internetowych Partnerów Polonii znalazło się ponad 1100 sklepów. Wśród nich znajdziesz takie marki, jak InterSport, Mosquito, Nike, Adidas, AliExpress, Allegro, Booking.com, Księgarnia Internetowa Matras, Empik, Groupon, New Balance, Pyszne.pl, Huawei i wiele, wiele innych, które dzielą się częścią przychodów z transakcji dokonywanych przez kibiców Polonii Bytom.

Sklepy stacjonarne
Na pewno zauważyliście też, że jest tam podstrona dotycząca zakupów stacjonarnych. Okres pandemii nie sprzyja w zakupach i usługach bezpośrednich jednak mimo trudności, udał się postawić na wsparcie dla lokalnych przedsiębiorców. W przypadku zakupów stacjonarnych należy... po prostu zapłacić kartą płatniczą zarejestrowaną w aplikacji. Nic więcej!

Inne formy wsparcia
Każdy użytkownik aplikacji może również w każdej chwili dokonać dowolnej wpłaty na konkretny cel, na który w danym momencie zbierane są środki. Jest to możliwe po wybraniu podstrony „Datki”. Tam też dostępna jest opcja „Zrób przelew”, a także „Wyślij Premium SMS”. Ich obsługa jest intuicyjna, a sam proces pochłonie co najwyżej kilkadziesiąt sekund. Co ważne, na robieniu zakupów przez aplikację nic nie stracisz, bo ceny produktów i usług pozostaną niezmienne, natomiast będziesz miał istotny wpływ na regularne dokładanie swoich cegiełek do realizacji konkretnych celów naszego Klubu!

Cele
Zawsze będziesz wiedział, na co będą przeznaczane przez Ciebie i innych kibiców pieniądze. Aktualne zamierzenia, na które zbieramy fundusze, znajdą się w zakładce „CELE” w aplikacji. Będzie tam też lista celi, które udało się już zrealizować. Chcesz pomóc wyposażyć szatnie dzieciom i młodzieży z Akademii? Chętnie byś pomógł w dofinansowaniu zgrupowania, bo wiesz, że nie będzie Cię to nic kosztowało? Byłoby ekstra dołożyć się do zakupu jakiegoś sprzętu dla Klubu? W końcu staje się to możliwe! W każdej chwili możesz też sprawdzić wysokość wsparcia, którego udzieliłeś za pomocą zrealizowanych zakupów. Ta informacja pojawi się po zalogowaniu na aplikacja.bspb.pl.
Zakupy wspierające cele aplikacji Polonii możesz robić zarówno na telefonie komórkowym, na komputerze oraz tradycyjnie, czyli w sklepach stacjonarnych osobiście lub przez dostawę. Pełna wygoda i tak naprawdę nic się dla Ciebie nie zmienia. Na swoim koncie możesz dodać do 5 kart płatniczych (debetowych, kredytowych). Mogą to być karty prywatne i firmowe. Zapewniamy, że dane przechowywane przez aplikację są bezpieczne. Nigdzie nie przekazujemy jakichkolwiek informacji na Twój temat. Nie śledzimy Twojej lokalizacji, nie mamy dostępu do plików, które gromadzisz w telefonie.

Aplikacja powstała we współpracy z Fundacją Kibica. Śledźcie nas uważnie, przed użytkownikami inicjatywy wiele konkursów, niedostępnych nigdzie indziej materiałów oraz niespodzianek.

Razem zbudujemy przyszłość, razem możemy więcej!źródło: własne/poloniabytom.com.pl