MKS Kluczbork - Polonia Bytom 2-4 (2-2)
środa, 05 maja 2021 21:06

W rozegranym dziś meczu 29. kolejki piłkarskiej III ligi grupy III, Polonia Bytom wygrała na wyjeździe z MKS-em Kluczbork 4-2 (2-2). Dla niebiesko-czerwonych po dwa gole strzelili Filip Żagiel, w 15 i 36 minucie oraz Sebastian Pączko w 53 i 73 minucie spotkania. Żagiel miał okazję na zdobycie hat-tricka, ale niestety w 63 minucie nie wykorzystał rzutu karnego. Dla gospodarzy trafiali dzisiaj: Norbert Jaszczak w 42 minucie oraz Bartosz Włodarczyk w 44 minucie meczu.

Polonia Bytom: Dominik Brzozowski - Dominik Budzik, Leon Fulianty, Jakub Belica, Kordian Górka (70' Jakub Wróbel) - Filip Żagiel (76' Marcn Lachowski), Dominik Konieczny, Michał Płonka, Dawid Krzemień (46' Sebastian Pączko), Patryk Stefański – Grzegorz Ochwat (65' Damian Celuch)