Polonia Bytom - ROW 1964 Rybnik 3-1 (1-0)
niedziela, 13 czerwca 2021 08:06

W meczu przedostatniej, 37. kolejki piłkarskiej III ligi grupy III, Polonia Bytom wygrała wczoraj w derbach z ROW-em 1964 Rybnik 3-1 (1-0). Gole dla niebiesko-czerwonych strzelali: Filip Żagiel w 38 minucie, Damian Celuch w 63 minucie oraz Krzysztof Hałgas w 66 minucie spotkania, natomiast dla gości jedyne trafienie zanotował w 50 minucie Dawid Migus. Zwycięstwo mogło być jeszcze okazalsze, jednak w 18 minucie rzutu karnego nie wykorzystał Patryk Stefański. Spotkanie rozegrano na Stadionie Miejskim przy ul. Frycza-Modrzewskiego. W tej kolejce pauzowała Ślęza Wrocław, dzięki czemu podopieczni Kamila Rakoczego zapewnili sobie wicemistrzostwo grupy III. Gratulujemy dobrego wyniku, w przyszłym sezonie oczekujemy jednak poprawy.

Polonia Bytom: Krzysztof Kamiński - Dominik Budzik, Michał Bedronka, Jakub Belica, Krzysztof Hałgas (70' Kamil Wójcik) - Filip Żagiel, Dominik Konieczny, Dawid Krzemień, Łukasz Piontek (55' Grzegorz Ochwat), Patryk Stefański (83' Jan Gawkowski) - Damian Celuch (70' Jacek Wuwer)

żółte kartki: Pacholski, Wiora, Pochcioł
sędziował: Waldemar Socha z Jeleniej Góry