Sparing: Polonia Bytom vs Szczakowianka Jaworzno 6-2 (2-1)
środa, 14 lipca 2021 19:49

W drugim tego lata meczu sparingowym, Polonia Bytom wygrała z IV-ligową Szczakowianką Jaworzno 6-2 (2-1). Gole dla niebiesko-czerwonych strzelali: Damian Celuch w 17 minucie, Michał Płonka w 42 minucie, Alan Jaworski w 47 i 88 minucie oraz Patryk Stefański w 68 i 86 minucie (z rzutu karnego). Kolejny sparing podopieczni Kamila Rakoczego rozegrają już w najbliższą sobotę, rywalem będzie beniaminek IV ligi Wieczysta Kraków, mecz również zostanie rozegrany przy ul. Olimpijskiej.

Polonia Bytom: Dawid Wrzosek - Kamil Wójcik (46' Jakub Wróbel), Michał Bedronka (46' Jakub Belica), Marek Krotofil (46' Kordian Górka), Krzysztof Hałgas (46' Kajetan Frankowski) - Patryk Stefański (46' zawodnik testowany), Jacek Wuwer (46' Dominik Konieczny), Dawid Krzemień (46' Łukasz Piontek), Michał Płonka (46' Mateusz Anklewicz), Daniel Iwanek (46' Alan Jaworski) - Damian Celuch (65' Patryk Stefański)