Sparing: Hutnik Kraków vs Polonia Bytom 1-1 (0-0)
sobota, 24 lipca 2021 14:13

W rozegranym dzisiaj na wyjeździe meczu sparingowym, Polonia Bytom zremisowała z II-ligowym Hutnikiem Kraków 1-1 (0-0). Dla gospodarzy gola w 71 minucie strzelił Dominik Zawadzki, wyrównał w 77 minucie Marek Krotofil. Brawa dla zespołu za dobry wynik z wyżej notowanym rywalem.

Polonia Bytom: Krzysztof Kamiński (46' Szymon Gniełka) - Dominik Budzik, Marek Krotofil (61' Norbert Radkiewicz), Michał Bedronka (77' Marek Krotofil), Kordian Górka (31' Jakub Belica) - Daniel Iwanek (46' Konrad Andrzejczak), Jacek Wuwer (61' Dominik Konieczny), Michał Płonka (31' Dawid Krzemień), Patryk Stefański (61' Michał Płonka), Krzysztof Hałgas (34' Kordian Górka, 46' Jakub Wróbel) - Damian Celuch (46' Grzegorz Ochwat)