Sparing: Góral Żywiec vs Polonia Bytom 1-6 (0-1)
niedziela, 01 sierpnia 2021 16:39

W rozegranym wczoraj, ostatnim tego lata, meczu sparingowym, Polonia Bytom wygrała na wyjeździe z beniaminkiem IV ligi, Góralem Żywiec6-1 (1-0). Dla niebiesko-czerwonych gole strzelali: Grzegorz Ochwat w 42 minucie, Marcin Lachowski w 47 minucie (z rzutu karnego), dla którego był to pożegnalny mecz w barwach "Królowej Śląska", Patryk Stefański w 75 i 76 minucie oraz Damian Celuch w 81 i 89 minucie spotkania, dla gospodarzy honorowe trafienie zanotował Jakub Pieterwas w 66 minucie. Nie sam mecz był wczoraj jednak najistotniejszym wydarzeniem, a oficjalne przybicie zgody kibicowskiej pomiędzy fanami Górala Żywiec i Polonii Bytom. "ŻYWIECKO-BYTOMSKA POŁUDNIOWA POLSKA"!!!

Polonia Bytom: Szymon Gniełka - Mateusz Anklewicz (70' Dominik Budzik), Jakub Belica (70' Marek Krotofil), Norbert Radkiewicz (70' Michał Bedronka), Kordian Górka - Michał Nagrodzki (70' Daniel Iwanek), Dominik Konieczny (70' Jacek Wuwer), Łukasz Piontek (70' Patryk Stefański), Marcin Lachowski (75' Dawid Krzemień), Jakub Wróbel (70' Konrad Andrzejczak) - Grzegorz Ochwat (70' Damian Celuch)