/p>

Puchar Polski (2021/2022)

1 runda podokręgu Bytom - 1/16 finału
TS Iskra Lasowice - Polonia Bytom 0-3 walkower
25 sierpnia 2021 - 17:30

Gospodarze zrezygnowali z organizacji meczu (negatywna opinia policji)



2 runda podokręgu Bytom - 1/8 finału
Polonia Bytom - wolny los
1 września 2021- 17:00





3 runda podokręgu Bytom - ćwierćfinał
Odra Miasteczko Śląskie - Polonia Bytom 0-3 walkower
29 września 2021 - 16:00

Gospodarze zrezygnowali z organizacji meczu



4 runda podokręgu Bytom - półfinał
Szombierki Bytom - Polonia Bytom 0-3 (0-0)
6 października 2021 - 16:00

0-1 Łukasz Piontek 69'
0-2 Dawid Krzemień 77'
0-3 Jarosław Czernysz 86'

Polonia Bytom: Szymon Gniełka - Kordian Górka, Marek Krotofil, Jakub Belica, Krzysztof Hałgas (46' Dominik Budzik) - Mateusz Anklewicz (46′ Dominik Konieczny), Konrad Andrzejczak (70′ Daniel Iwanek), Jakub Wróbel (49′ Łukasz Piontek), Michał Płonka (46′ Dawid Krzemień), Jarosław Czernysz - Grzegorz Ochwat (46′ Damian Celuch)

sędziował: Dawid Woliński z Bytomia
widzów: 0 (mecz bez publiczności)



5 runda podokręgu Bytom - finał
Orzeł Miedary - Polonia Bytom 1-8 (1-3)
5 marca 2022 - 13:00

0-1 Patryk Stefański 15'
0-2 Patryk Stefański 23'
0-3 Dawid Wolny 38' (k)
1-3 Kamil Frączek 43'
1-4 Dawid Wolny 48'
1-5 Konrad Andrzejczak 62'
1-6 Arkadiusz Maj 71'
1-7 Konrad Andrzejczak 81'
1-8 Jacek Wuwer 86'

Polonia Bytom: Szymon Gniełka - Michał Maj (46' Konrad Andrzejczak), Michał Bedronka, Norbert Radkiewicz, Krzysztof Hałgas (58' Kordian Górka) - Łukasz Piontek (46' Jakub Trojanowski), Jacek Wuwer, Patryk Stefański, Orest Tkachuk (63' Dawid Krzemień), Sebastian Pączko (46' Michał Płonka) - Dawid Wolny (63' Arkadiusz Maj)

żółte kartki: Kocot - Tkachuk
widzów: 0 (mecz bez publiczności)
sędziował: Szymon Janicki z Bytomia
Spotkanie rozegrano w Bytomiu, formalnie gospodarzem był Orzeł.



1 runda wojewódzka - 1/8 finału
ROW Rybnik - Polonia Bytom 1-2 (0-2)
20 kwietnia - 17:00

0-1 Orest Tkachuk 7' (k)
0-2 Kordian Górka 12'
1-2 Łukasz Krakowczyk 81' (k)

Polonia Bytom: Szymon Gniełka - Mateusz Anklewicz, Jakub Trojanowski, Krzysztof Hałgas (46' Norbert Radkiewicz), Kordian Górka - Łukasz Piontek (46' Dawid Kozicki), Jacek Wuwer (67' Denis Sojka), Dawid Krzemień, Orest Tkachuk (67' Kamil Wójcik), Sebastian Pączko (46' Denis Bardl) - Michał Nagrodzki (67' Kamil Szczypiński)

żółte kartki: Krzemień, Tkachuk, Trojanowski Szczypiński, Górka
sędziował: Sebastian Jarzębak z Piekar Śląskich
widzów: 0 (mecz bez publiczności)

 



2 runda wojewódzka - 1/4 finału
Unia Turza Śląska - Polonia Bytom 1-0 (0-0)
11 maja - 17:30

1-0 Bartosz Łyczko 74'

Polonia Bytom: Szymon Gniełka - Mateusz Anklewicz (83' Jakub Siwek), Michał Bedronka, Krzysztof Hałgas (70' Michał Maj), Kordian Górka - Patryk Stefański, Dominik Konieczny (70' Dominik Budzik), Dawid Krzemień, Michał Płonka, Sebastian Pączko - Arkadiusz Maj (46' Daniel Iwanek)

żółte kartki: Dudziński - Bedronka
sędziował: Marcin Bielawski z Katowic