Miedź II Legnica - Polonia Bytom 2-2 (1-2)
niedziela, 08 sierpnia 2021 15:52

W meczu pierwszej kolejki sezonu 2021/2022 III ligi grupy III, Polonia Bytom zaledwie zremisowała na wyjeździe z Miedzią II Legnica 2-2 (1-2). Mecz fenomenalnie rozpoczął się dla podopiecznych trenera Grzegorza Mokrego, którzy już w 3 minucie zdobyli bramkę, autorem trafienia był Brazylijczyk Bruno Garcia, niebiesko-czerwoni jeszcze przed przerwą odpowiedzieli dwoma trafieniami, najpierw w 14 minucie wyrównał kapitan Dawid Krzemień, a już w 19 minucie podwyższył Jacek Wuwer. Niestety, tak jak świetnie gospodarze zaczęli mecz, tak samo go skończyli, gdyż w 96 minucie bramkę na 2-2 strzelił Filip Balcewicz. Okazja do rehabilitacji dla bytomian już w najbliższy piątek w Gorzowie Wielkopolskim, niestety - a może i stety? - bez trenera Kamila Rakoczego na ławce rezerwowych, który zaczął sezon w swoim starym dobrym stylu, jego bilans to czerwona kartka (w konsekwencji dwóch żółtych), odesłanie na trybuny i zagwarantowana dyskwalifikacja ze strony Polskiego Związku Piłki Nożnej.

Polonia Bytom: Krzysztof Kamiński - Dominik Budzik, Michał Bedronka, Marek Krotofil, Krzysztof Hałgas (75' Norbert Radkiewicz) - Konrad Andrzejczak (76' Dominik Konieczny), Jacek Wuwer, Dawid Krzemień, Patryk Stefański (66' Michał Płonka), Daniel Iwanek (75' Kordian Górka) - Damian Celuch (75' Grzegorz Ochwat)

żółte kartki: Bahaïd, Mamis - Stefański, Płonka, Konieczny + trenerzy: Rakoczy (dwie) i Kuczera
czerwona kartka: Rakoczy (za dwie żółte)
sędziował: Kamil Zator z Wołczyna