Warta Gorzów Wielkopolski - Polonia Bytom 0-2 (0-0)
piątek, 13 sierpnia 2021 20:01

W zakończonym przed godziną meczu 2. kolejki piłkarskiej III ligi grupy III, Polonia Bytom wygrała na wyjeździe z Wartą Gorzów Wielkopolski 2-0 (0-0). Gole dla niebiesko-czerwonych strzelali dziś: Konrad Andrzejczak w 71 minucie oraz Dominik Konieczny w 94 minucie spotkania. Należy dodać, że gospodarze mieli świetną okazję na strzelenie gola, jednak w 74 minucie rzutu karnego nie wykorzystał Adam Nowak, który strzelił obok bramki. Brawa dla drużyny za premierowe zwycięstwo w sezonie!

Polonia Bytom: Krzysztof Kamiński - Dominik Budzik (36' Kordian Górka), Michał Bedronka, Marek Krotofil, Krzysztof Hałgas (84' Jakub Belica) - Konrad Andrzejczak, Jacek Wuwer, Dawid Krzemień (64' Michał Płonka), Patryk Stefański (84' Dominik Konieczny), Daniel Iwanek (64' Jakub Wróbel) - Damian Celuch

żółte kartki: Wawrzyniak, Nahrebecki - Górka, Konieczny (jako rezerwowy), Kamiński
sędziował: Radosław Zbaracki ze Szczecina