LKS Goczałkowice-Zdrój - Polonia Bytom 2-0 (0-0)
czwartek, 19 sierpnia 2021 09:22

Hit III ligi za nami, Polonia Bytom przegrała wczoraj na wyjeździe z liderem i głównym kandydatem do awansu, LKS-em Goczałkowice-Zdrój 0-2 (0-0). Bramki dla gospodarzy padły na początku drugiej połowy, strzelili je: Jakub Szendzielorz w 48 minucie oraz Piotr Ćwielong w 51 minucie spotkania. Niebiesko-czerwoni niestety kolejny mecz z rzędu byli nieskuteczni, grali bez większego pomysłu. To, co przynosi efekty z zespołami, których jedynym celem jest utrzymanie się w lidze, z całą pewnością nie przyniesie efektów z zespołami walczącymi o awans do wyższej ligi. Trybuny to wiedzą od dawna: bez zmiany sztabu szkoleniowego, pierwszy zespół Polonii nie osiągnie sukcesu, czekamy aż władze klubu to zrozumieją.

Polonia Bytom: Krzysztof Kamiński - Kordian Górka, Michał Bedronka, Marek Krotofil, Krzysztof Hałgas - Konrad Andrzejczak (56' Jarosław Czernysz), Jacek Wuwer, Dawid Krzemień (56' Michał Płonka), Patryk Stefański (75' Jakub Belica), Iwanek (67' Jakub Wróbel) - Damian Celuch (56' Grzegorz Ochwat)

żółte kartki: Dragon, Gemborys - Hałgas, Bedronka
sędziował: Tomasz Tatarzyński z Krakowa
widzów: ok 400 (w tym 200 gości)