Górnik II Zabrze - Polonia Bytom 2-0 (0-0)
niedziela, 29 sierpnia 2021 13:59

W kończącym 5. kolejkę III grupy III ligi, Polonia Bytom przegrała na wyjeździe z Górnikiem II Zabrze 2-0 (0-0). Gole dla gospodarzy strzelali dziś: Krzysztof Kiklaisz w 52 minucie oraz Peter Juritka w 87 minucie spotkania. To już trzecia porażka z rzędu zespołu prowadzonego przez Kamila Rakoczego, który przy interesującym się piłką zarządzie już dawno zostałby zwolniony. Jako, że w tym klubie nikt nie ma sobie nic do zarzucenia, pewnie jeszcze się naczekamy na zmiany... Mimo wszystko, nie poddajemy się: panowie ze sztabu szkoleniowego, ustąpcie!

Polonia Bytom: Dominik Brzozowski - Jakub Wróbel, Michał Bedronka, Norbert Radkiewicz, Krzysztof Hałgas (64' Kordian Górka) - Konrad Andrzejczak, Dominik Konieczny (64' Jacek Wuwer), Dawid Krzemień (54' Damian Celuch), Michał Płonka, Jarosław Czernysz (54' Daniel Iwanek) - Patryk Stefański (72' Sebastian Pączko)

żółte kartki: Stalmach, Skała - Bedronka
sędziował: Mateusz Piszczelok z Katowic
widzów: mecz bez publiczności