Polonia Bytom - Zagłębie II Lubin 1-2 (1-2)
poniedziałek, 13 września 2021 07:47

Wstyd i kompromitacja, Polonia Bytom w meczu 8. kolejki piłkarskiej III ligi grupy III przegrała wczoraj z Zagłębiem II Lubin 1-2 (1-2), z zespołem złożonym z zawodników z roczników 2001-2005. Dla podopiecznych Kamila Rakoczego - oby się to wkrótce zmieniło - gola strzelił Patryk Stefański, w 7 minucie, natomiast dla drugiego zespołu "Miedziowych" strzelali: Mateusz Kizyma w 17 minucie oraz Bartłomiej Kłudka w 36 minucie.

Polonia Bytom: Dominik Brzozowski - Dominik Budzik, Jakub Belica, Norbert Radkiewicz, Krzysztof Hałgas (60' Kordian Górka) - Konrad Andrzejczak (63' Jarosław Czernysz), Dominik Konieczny (46' Jacek Wuwer), Dawid Krzemień, Michał Płonka, Patryk Stefański - Grzegorz Ochwat (46' Daniel Iwanek 82' Jakub Wróbel)

żółte kartki: Konieczny, Krzemień, Górka - Kizyma
sędziował: Daniel Kruczyński z Żywca
widzów: ok 600 (w tym 200 gości)