Kolejne zwycięstwo w sparingu! Tym razem 3-1 z Odrą Wodzisław Śląski!
piątek, 04 września 2009 18:47
Piłkarze Polonii Bytom wygrali kolejny mecz sparingowy rozegrany w tym tygodniu. Dziś rywal był z wyższej półki, niż ostatnio, albowiem niebiesko-czerwoni zmierzyli się z ekstraklasową Odrą Wodzisław Śląski, jednak i tym razem górą okazali się podopieczni Jurija Szatałowa, którzy wygrali 3-1 (1-0). Gole dla Polonii strzelali: Grzegorz Podstawek w 20 minucie, Lukáš Killar w 56 minucie (z rzutu karnego) oraz Vasilije Prodanović w 77 minucie spotkania.

Bramki: Grzegorz Podstawek w 20 minucie, Lukas Killar w 56 minucie (z rzutu karnego) oraz Vasilije Prodanović w 77 minucie - Rodrigao w 65 minucie

Polonia Bytom: Wojciech Skaba - Peter Hricko, Adrian Klepczyński, Lukáš Killar (63' Krzysztof Strugarek), David Kotrys (46' Adrian Basta) - Miroslav Barčík, Rafał Grzyb, Szymon Sawala (63' Vasilije Prodanović), Tomasz Nowak (63' Ireneusz Kowalski), Marcin Radzewicz (46' Jacek Trzeciak) - Grzegorz Podstawek (46' Michał Zieliński)

Odra Wodzisław Śląski: (skład wyjściowy) Michał Buchalik - Łukasz Pielorz, Rodrigão, Marcin Dymkowski, Adam Mójta - Piotr Piechniak, Jacek Kuranty, Aleksander Kwiek, Bartłomiej Chwalibogowski - Tomas Radzinevičius, Daniel Bueno.