/p>

Mecz z Karkonoszami Jelenia Góra bez publiczności
Wpisany przez cloner   
sobota, 02 kwietnia 2022 09:41

Spotkanie w ramach 23. kolejki piłkarskiej III ligi grupy III pomiędzy Karkonoszami Jelenia Góra a Polonią Bytom odbędzie się bez publiczności - poinformował klub z Dolnego Śląska. Niestety decyzja ta jest podyktowana zachowaniem dolnośląskiej policji, która zakwalifikowała mecz Karkonoszy z Polonią do rangi tzw. "podwyższonego ryzyka", w związku z czym działacze Karkonoszy mieli mocno ograniczony wybór ze względu na możliwości infrastrukturalne. W związku z tym, wyjazd kibiców "Królowej Śląska" jest oczywiście odwołany. Piłka nożna bez policji!

 

KOMUNIKAT KLUBU KS KARKONOSZE:
W związku z pismem Komendanta Miejskiego Policji z dnia 25.03.2022 (otrzymanym w dniu 26.03.2022) w sprawie organizacji meczu 3 ligi piłki nożnej pomiędzy Karkonoszami Jelenia Góra a Polonią Bytom, w którym Policja informuje o zakwalifikowaniu meczu do imprezy masowej podwyższonego ryzyka, ze względu na ograniczenia czasowe, infrastrukturalne oraz finansowe – Zarząd Klubu podjął decyzję, że mecz z Polonią Bytom zostanie rozegrany bez udziału kibiców.
Ubolewamy, że największe wydarzenie sportowe ostatnich lat, określane mianem piłkarskiego święta, jakim jest mecz z dwukrotnym Mistrzem Polski – Polonią Bytom, odbędzie się przy pustych trybunach.
Jednocześnie informujemy, że zapewniliśmy profesjonalną transmisję z meczu w systemie PPV, którą przeprowadzi telewizja Strimeo.
Zarząd Klubuźródło: własne / Karkonosze Jelenia Góra