Sparing: Polonia Bytom vs Pniówek Pawłowice 1-1 (1-0)
czwartek, 21 lipca 2022 07:24

W rozegranym wczoraj po południu meczu sparingowym na Stadionie Miejskim przy ul. Olimpijskiej, Polonia Bytom zremisowała 1-1 (1-0) z Pniówkiem Pawłowice. Dla niebiesko-czerwonych bramkę strzelił w Dawid Wolny w 25 minucie, dla gości wyrównał Kamil Herman w 66 minucie spotkania.

Polonia Bytom: Eryk Mirus (46' Szymon Gniełka) - Mateusz Anklewicz (46' Jakub Góralczyk), Ruslan Zubkov (68' Michał Bedronka), Norbert Radkiewicz (46' Mateusz Lipp) - Konrad Andrzejczak (46' Dominik Budzik), Jacek Wuwer (46' Dominik Konieczny), Dawid Krzemień (46' Tomasz Gajda), Krzysztof Hałgas (46' Łukasz Zejdler) - Patryk Stefański (46' Łukasz Piontek), Dawid Wolny (46' Orest Tkachuk), Piotr Topolewski (46' Lucjan Zieliński)

sędziował: Przemysław Burliga z Zabrza

źródło: poloniabytom.com.pl