Sparing: Polonia Bytom vs Piast Gliwice 1-2 (1-0)
sobota, 23 lipca 2022 12:22

W rozegranym dziś o 10:30 meczu sparingowym na Stadionie Miejskim przy ul. Olimpijskiej, Polonia Bytom przegrała z przedstawicielem ekstraklasy Piastem Gliwice 1-2 (1-0). Dla zespołu Ryszarda Wieczorka bramkę strzelił w 32 minucie Dawid Wolny, natomiast dla gości trafiali, po przerwie, Alberto Toril w 55 minucie oraz Michał Kaput w 57 minucie spotkania.

Polonia Bytom: Szymon Gniełka (46' Eryk Mirus) - Michał Bedronka (46' Jakub Góralczyk), Ruslan Zubkov (68' Michał Bedronka), Mateusz Lipp (46' Norbert Radkiewicz) - Dominik Budzik (46' Konrad Andrzejczak), Jacek Wuwer (46' Dominik Konieczny), Dawid Krzemień, Łukasz Zejdler (46' Krzysztof Hałgas) - Patryk Stefański (68' Filip Żagiel), Dawid Wolny (46' Orest Tkaczhk), Filip Żagiel (46' Lucjan Zieliński)

Piast Gliwice: Karol Szymański (57' Bartłomiej Jelonek) - Tomáš Huk (Miguel Muñoz), Jakub Czerwiński (46' Tomasz Mokwa), Ariel Mosór (32' Constantin Reiner) - Arkadiusz Pyrka (32' Michael Ameyaw, 81' Gabriel Kirejczyk), Grzegorz Tomasiewicz (46' Bartosz Łuczak, 74' Oskar Leśniak), Tom Hateley (32' Michał Kaput), Michał Chrapek (46' Kristopher Vida), Jakub Holúbek (46' Aléxandros Katránis) - Damian Kądzior (46' Rauno Sappinen), Kamil Wilczek (46' Alberto Toril).

żółta kartka: Bedronka.
sędziował: Mariusz Goriwoda z Zabrza

źródło: własne/poloniabytom.com.pl/piast-gliwice.eu