Polonia Bytom - Stilon Gorzów Wielkopolski 2-1 (2-1)
sobota, 24 września 2022 18:16

W zakończonym przed kilkunastoma minutami meczu 9. kolejki piłkarskiej III ligi grupy III, Polonia Bytom wygrała u siebie ze Stilonem Gorzów Wielkopolski 2-1 (2-1). Strzelanie w meczu rozpoczęli dość niespodziewanie goście, w 10 minucie gola strzelił Olaf Nowak po fatalnym błędzie Jakuba Góralczyka, który zbyt niedokładnie podał do bramkarza Szymona Gniełki, niebiesko-czerwoni odpowiedzieli jednak właściwie. W 26 minucie bramkę z rzutu karnego strzelił Dawid Wolny, a w 40 minucie wynik ustalił Lucjan Zieliński. Niestety podopieczni Ryszarda Wieczorka kolejny już mecz kończyli w osłabieniu, tym razem czerwoną kartkę otrzymał Patryk Stefański, w 72 minucie meczu (za dwie żółte). Brawa jednak dla drużyny za kolejne zwycięstwo!

Polonia Bytom: Szymon Gniełka - Jakub Góralczyk, Ruslan Zubkov, Norbert Radkiewicz - Patryk Stefański, Jacek Wuwer, Tomasz Gajda, Łukasz Zejdler - Filip Żagiel (90' Dominik Konieczny), Dawid Wolny (90' Orest Tkachuk), Lucjan Zieliński (90' Dawid Krzemień)

żółte kartki: Radkiewicz, Stefański (dwie), Zubkov - Maliszewski, Gliwiński
czerwona kartka: Stefański (za dwie żółte) w 72 minucie
sędziował: Paweł Wrzeszczyński z Kalisza
widzów: 0 (mecz bez publiczności)