Lechia Zielona Góra - Polonia Bytom 1-1 (0-0)
poniedziałek, 03 października 2022 08:09

W rozegranym w minioną sobotę meczu 10. kolejki piłkarskiej III ligi grupy III, Polonia Bytom zremisowała na wyjeździe z Lechią Zielona Góra 1-1 (1-0). Dla gospodarzy w 89 minucie gola strzelił Rafał Ostrowski, natomiast dla zespołu Ryszarda Wieczorka bramkę na wagę remisu w 94 minucie zdobył Konrad Andrzejczak. Warto dodać, że zielonogórzanie już od 16 minuty grali w osłabieniu, gdyż czerwoną kartkę otrzymał wtedy Kacper Zając

Polonia Bytom: Szymon Gniełka - Jakub Góralczyk, Ruslan Zubkov (46' Dawid Krzemień), Norbert Radkiewicz - Michał Bedronka, Jacek Wuwer (77' Konrad Andrzejczak), Tomasz Gajda, Łukasz Zejdler (65' Krzysztof Hałgas) - Filip Żagiel (51' Orest Tkachuk), Dawid Wolny, Lucjan Zieliński (65' Dominik Konieczny)

żółte kartki: Ostrowski, Kurowski, Babij, Staśkiewicz, Górski - Zubkov, Radkiewicz, Gajda, Żagiel
czerwona kartka: Kacper Zając (w 16 minucie)
sędziował: Aleksander Borowiak z Poznania