Odra Wodzisław Śląski - Polonia Bytom 1-5 (0-1)
niedziela, 23 października 2022 07:39

W rozegranym wczoraj meczu 13. kolejki piłkarskiej III ligi grupy III, Polonia Bytom rozgromiła na wyjeździe Odrę Wodzisław Śląski5-1 (1-0). Dla zespołu Ryszarda Wieczorka 3 gole zdobył Dawid Wolny, w 25 i 53 z rzutów karnych oraz 70 minucie, na listę strzelców wpisali się także Tomasz Gajda w 77 i Lucjan Zieliński w 90 minucie spotkania, dla gospodarzy jedyne trafienie zanotował Przemysław Szkatuła w 80 minucie. Odra kończyła mecz w 10, gdyż czerwoną kartkę w 51 minucie otrzymał Arseniy Protsyshyn.

Polonia Bytom: Eryk Mirus - Michał Bedronka, Eryk Zubkov, Mateusz Lipp - Patryk Stefański (73' Dominik Budzik), Jacek Wuwer (84' Dominik Konieczny), Dawid Krzemień, Łukasz Zejdler - Konrad Andrzejczak (73' Filip Żagiel), Dawid Wolny (85' Orest Tkachuk), Tomasz Gajda (84' Lucjan Zieliński)

żółte kartki: Szkatuła, Onopko
czerwona kartka: Protsyshyn (w 51 minucie, za zagranie ręką w polu karnym)
sędziował: Mateusz Bielawski z Katowic