Polonia Bytom - Polonia Nysa 4-1 (1-0)
sobota, 29 października 2022 15:58

Drugie z rzędu efektowne zwycięstwo odnieśli dzisiaj piłkarze Polonii Bytom, pokonując Polonię Nysa 4-1 (1-0). Hat-trickiem popisał się Dawid Wolny, który trafił do siatki rywala w 3, 54 i 77 minucie, wynik meczu ustalił w 81 minucie Filip Żagiel, natomiast honorowe trafienie dla gości zanotował Michał Zimon w 59 minucie meczu. Beniaminek rozgrywek kończył spotkanie w 10., gdyż w 71 minucie czerwoną kartkę otrzymał bramkarz Dariusz Szczerbal. Brawa dla zespołu za kolejne 3 punkty!

Polonia Bytom: Polonia Bytom: Eryk Mirus - Michał Bedronka (78' Norbert Radkiewicz), Ruslan Zubkov, Mateusz Lipp - Patryk Stefański, Jacek Wuwer (78' Dominik Konieczny), Dawid Krzemień, Jakub Zejdler (60' Dominik Budzik 67' Lucjan Zieliński) - Konrad Andrzejczak, Dawid Wolny, Tomasz Gajda (60' Filip Żagiel)

żółte kartki: Andrzejczak, Wuwer - Rakoczy
czerwona kartka: Szczerbal (71' - za faul poza polem karnym)
sędziował: Krzysztof Robert z Wrocławia