Sparing: Polonia Bytom vs Drama Zbrosławice 4-3
sobota, 21 stycznia 2023 18:37

W rozegranym dziś drugim meczu sparingowym tej zimy, Polonia Bytom pokonała beniaminka IV ligi Dramę Zbrosławice 4-3. Spotkanie, które rozegrano na boisku Silesii Miechowice trwało 120 minut (4x30). Dla zespołu Adam Burka bramki strzelali: Dawid Krzemień w 43 minucie (z rzutu karnego), Dawid Wolny w 57 i 71 minucie (z rzutu karnego) oraz zawodnik testowany w 77 minucie, dla gości natomiast trafiali: Karol Pstuś w 50 minucie, Filip Kotalczyk w 109 minucie oraz Marcin Lachowski w 112 minucie sparingu.

Polonia Bytom: Kamil Hajduk (60' Szymon Gniełka) - Dominik Budzik (60' Mateusz Anklewicz), Michał Bedronka (60' Kamil Pryga), Ruslan Zubkov (45' Krzysztof Hałgas), Łukasz Zejdler (60' zawodnik testowany) - Dawid Krzemień (45' Filip Żagiel, 90' Daniel Zieliński), Jacek Wuwer (45' Dominik Konieczny, 105' Borys Łysko), Jakub Siwek (45' Jakub Kuczera, 90' Łukasz Piontek) - Patryk Stefański (45' Mateusz Wyjadłowski), Krzysztof Ropski (45' Dawid Wolny, 90' Marcin Lazaj), Konrad Andrzejczak (45' Piotr Topolewski)

sędziował: Sławomir Smaczny z Bytomia