Sparing: Polonia Bytom vs Skra Częstochowa 4-1 (0-0)
wtorek, 24 stycznia 2023 15:46

Efektownym zwycięstwem 4-1 (0-0) zakończył się dzisiejszy sparing pierwszej drużyny Polonii Bytom z pierwszoligową Skrą Częstochowa. Dla zespołu Adam Burka bramki strzelali: Krzysztof Ropski w 54 minucie, Jakub Siwek w 70 minucie, Konrad Andrzejczak w 82 minucie oraz Dawid Krzemień w 85 minucie (z rzutu karnego), dla gości honorowe trafienie zaliczył Paweł Kołodziejczyk w 79 minucie spotkania.

Polonia Bytom: Eryk Mirus - zawodnik testowany (46' Dominik Budzik), Krzysztof Hałgas (46' Michał Bedronka), Ruslan Zubkov (60' Mateusz Anklewicz), Łukasz Zejdler (60' zawodnik testowany, 75' Piotr Topolewski) - Filip Żagiel (60' Łukasz Piontek), Dominik Konieczny (46' Dawid Krzemień), Jacek Wuwer (46' Jakub Siwek) - Patryk Stefański (46' Jakub Kuczera), Dawid Wolny (46' Krzysztof Ropski), zawodnik testowany (46' Konrad Andrzejczak)

sędziował: Mateusz Bielawski z Katowic

źródło: poloniabytom.com.pl