Polonia Bytom - Raków II Częstochowa 3-1 (1-1)
sobota, 08 kwietnia 2023 20:25

Polonia Bytom nie zwalnia! Podopieczni Adama Burka wygrali dzisiaj 3-1 (1-1), w niezwykle ważnym dla układu tabeli meczu, z Rakowem II Częstochowa! Bramki dla "Królowej Ślaska" strzelali dziś: Konrad Andrzejczak w 7 minucie, Ruslan Zubkov w 57 minucie oraz Filip Żagiel w 72 minucie spotkania, dla gości jedyne trafienie zanotował w 34 minucie Kamil Chiiński. Po tym zwycięstwie, niebiesko-czerwoni prowadzą w tabeli już z pięciopunktową przewaga nad Rekordem Bielsko-Biała! Do boju!

Polonia Bytom: Eryk Mirus - Dominik Budzik, Ruslan Zubkov, Michał Bedronka, Łukasz Zejdler - Łukasz Norkowski (88' Jacek Wuwer), Dominik Konieczny, Dawid Krzemień (67' Tomasz Gajda) - Igor Ławrynowicz (80' Jakub Siwek), Krzysztof Ropski, Konrad Andrzejczak (67' Filip Żagiel)

żółte kartki: Konieczny, Siwek
sędziował: Piotr Szypuła z Bielska-Białej