Ślęza Wrocław - Polonia Bytom 1-0 (0-0)
niedziela, 16 kwietnia 2023 12:08

Przerwana piękna seria stała się faktem, Polonia Bytom przegrała wczoraj na wyjeździe w meczu 24. kolejki piłkarskiej III ligi grupy III ze Ślęzą Wrocław 1-0 (0-0). Mecz stał na przeciętnym poziomie, nie obfitował w zbyt wiele sytuacji podbramkowych, niestety jedną z nich udało się gospodarzom zamienić na gola, w 57 minucie bramkę główką strzelił brazylijski defensor Gabriel Dornellas. Bytomianie mecz kończyli w niepełnym zestawieniu, gdyż czerwoną kartkę w 86 minucie (za 2 żółte) otrzymał Jakub Siwek. Po porażce przewaga niebiesko-czerwonych nad Rekordem zmalała do dwóch punktów.

Polonia Bytom: Eryk Mirus - Dominik Budzik (84' Patryk Stefański), Ruslan Zubkov, Norbert Radkiewicz, Łukasz Zejdler – Łukasz Norkowski, Jacek Wuwer (57' Michał Bedronka), Dawid Krzemień (57' Krzysztof Ropski) - Igor Ławrynowicz (57' Jakub Siwek), Dawid Wolny, Konrad Andrzejczak (57' Tomasz Gajda)

żółte kartki: Samiec, Dornellas, Tomaszewski, Gasztyk, Niewiadomski - Siwek (dwie), Zubkov
czerwona kartka: Jakub Siwek (w 86 minucie - za dwie żółte)
sędziował: Maciej Pelka z Poznania