Polonia Bytom - Stal Brzeg 1-0 (0-0)
sobota, 22 kwietnia 2023 20:30

W rozegranym dziś meczu 25. kolejki piłkarskiej III ligi grupy III, Polonia Bytom pokonała u siebie Stal Brzeg 1-0 (0-0). Gola na wagę trzech punktów dla podopiecznych trenera Adama Burka w 74 minucie strzelił... obrońca Stali, Bartłomiej Kulejewski, który samobójczym trafieniem pokonał kolegę z zespołu. Bohaterem spotkania został jednak golkiper bytomian Eryk Mirus, który w 90minucie popisał się kapitalną interwencją, broniąc rzut karny wykonywany przez Dominika Bronisławskiego. Wielkie brawa dla młodego bramkarza! Brawa dla drużyny za ważne 3 punkty, liderujemy dalej!

Polonia Bytom: Eryk Mirus - Dominik Budzik, Michał Bedronka, Norbert Radkiewicz, Łukasz Zejdler - Dominik Konieczny (46' Tomasz Gajda), Jakub Siwek (60' Igor Ławrynowicz), Łukasz Norkowski - Filip Żagiel (75' Lucjan Zieliński), Krzysztof Ropski (86' Dawid Krzemień), Konrad Andrzejczak (60' Dawid Wolny)

żółte kartki: Konieczny, Zejdler - Amani (dwie), Niemczyk
czerwona kartka: Amani (za dwie żółte - w 62 minucie)
sędziował: Paweł Wrzeszczyński z Kalisza

źródło: własne/poloniabytom.com.pl