PP: GKS II Tychy - Polonia Bytom 2-5 (1-4)
wtorek, 16 maja 2023 19:07

W meczu 1/4 finału Pucharu Polski na szczeblu Śląskiego Związku Piłki Nożnej, Polonia Bytom wygrała na wyjeździe z GKS-em II Tychy aż 5-2 (4-1). Rozpoczęli i zakończyli strzelanie w tym meczu gospodarze, w 15 minucie wynik otworzył Marcin Kozina, natomiast w 90 minucie wynik zamknął Natan Dzięgielewski, natomiast pomiędzy prawdziwe show dał Patryk Stefański, który PIĘCIOKROTNIE trafiał do bramki IV-ligowca, popularny "Stefan" strzelał w 20, 24, 27 (karny), 44 i 70 minucie meczu. Wielkie brawa dla gwiazdy dzisiejszego popołudnia oraz oczywiście całej drużyny za awans do 1/2 finału PP.

Polonia Bytom: Krystian Wieczorek - Dominik Budzik (64' Dominik Konieczny), Ruslan Zubkov, Krzysztof Hałgas, Igor Ławrynowicz (46' Daniel Zieliński) - Patryk Stefański, Jacek Wuwer (75' Borys Łysko), Mateusz Anklewicz (64' Tomasz Gajda) - Lucjan Zieliński (71' Dawid Wolny), Jakub Kuczera (46' Jakub Siwek), Konrad Andrzejczak (46' Filip Żagiel)

żółte kartki: Tuleja - Stefański, Zubkov
sędziował: Mateusz Długosz z Bielska-Białej