Sparing: Zagłębie Sosnowiec vs Polonia Bytom 2-0 (1-0)
środa, 05 lipca 2023 17:52

W pierwszym meczu sparingowym tego lata Polonia Bytom przegrała na wyjeździe z Zagłębiem Sosnowiec 0-2 (0-1). Niebiesko-czerwoni dopiero wznowili zajęcia w miniony poniedziałek, dlatego do wyniku - który swoją drogą z wyżej notowanym rywalem wcale wstydu nie przynosi - nie ma co przywiązywać większej wagi. Dla pierwszoligowca bramki strzelali: Daniel Ściślak w 40 minucie oraz Marek Fábry w 48 minucie spotkania (z rzutu karnego). Następny test-mecz podopieczni Adama Burka rozegrają w sobotę ze Skrą Częstochowa

Polonia Bytom: Eryk Mirus (46' zawodnik testowany) - zawodnik testowany (46' Dominik Budzik), Maksymilian Cichocki (46' Michał Bedronka), Norbert Radkiewicz (46' zawodnik testowany), Łukasz Zejdler (46 Igor Ławrynowicz) - Dominik Konieczny (46' Łukasz Norkowski), Filip Żagiel (46' Lucjan Zieliński), zawodnik testowany (46' Mateusz Młynarczyk) - Tomasz Gajda (46' Łukasz Piontek), Dawid Wolny (46' Krzysztof Ropski), Konrad Andrzejczak (46' Patryk Stefański)

sędziował: Mateusz Bielawski z Katowic