Sparing: Skra Częstochowa vs Polonia Bytom 3-4 (3-0)
sobota, 08 lipca 2023 15:11

Zwykło się mawiać, że 2-0 to niebezpieczny wynik, po dzisiejszym sparingu śmiało można dodać że 3-0 również. W dzisiejszym meczu kontrolnym Polonia Bytom wygrała na wyjeździe ze Skrą Częstochowa 4-3 (0-3). Dla spadkowicza z I ligi bramki strzelali: Piotr Nocoń w 6 minucie (z rzutu karnego) oraz Dawid Wojtyra w 11 i 16 minucie, natomiast dla niebiesko-czerwonych do siatki trafiali: Konrad Andrzejczak w 80 i 87 minucie, Dawid Wolny w 83 minucie (z rzutu karnego) oraz Filip Żagiel w 89 minucie spotkania. Spotkanie rozegrano w Konopiskach.

Polonia Bytom: Kamil Hajduk (46' Leo Przybylak) - Dominik Budzik (46' Michał Szmigiel), Michał Bedronka (46' Maksymilian Cichocki), zawodnik testowany (60' Norbert Radkiewicz), Igor Ławrynowicz (46' Łukasz Zejdler) - Łukasz Norkowski (46' Dominik Konieczny), Łukasz Piontek (46' zawodnik testowany), Mateusz Młynarczyk (46' Tomasz Gajda, 80' Grzegorz Ochwat) - Patryk Stefański (46' Filip Żagiel), Krzysztof Ropski (46' Dawid Wolny), Lucjan Zieliński (46' Konrad Andrzejczak)

źródło: poloniabytom.com.pl