Sparing: Wisła Kraków vs Polonia Bytom 0-2 (0-0)
środa, 12 lipca 2023 18:06

W rozegranym dzisiaj sparingu, Polonia Bytom pokonała w Myślenicach pierwszoligową Wisłę Kraków 2-0 (0-0). Gole dla drużyny Adama Burka strzelali: Tomasz Gajda w 58 minucie oraz Konrad Andrzejczak w 67 minucie spotkania. Brawa dla drużyny za świetny wynik z wyżej notowanym rywalem. Kolejny mecz kontrolny niebiesko-czerwoni rozegrają już w piątek, przeciwnikiem będzie Łódzki Klub Sportowy.

Polonia Bytom: Eryk Mirus (46' Kamil Hajduk) - Dominik Budzik (55' Michał Szmigiel), Michał Bedronka (55' Maksymilian Cichocki), Norbert Radkiewicz (55' Adrian Piekarski), Igor Ławrynowicz (55' Łukasz Zejdler) - Szymon Jopek (46' Tomasz Gajda), Mateusz Młynarczyk (55' Daniel Ściślak), Łukasz Norkowski (55' Dominik Konieczny) - Lucjan Zieliński (55' Filip Żagiel), Dawid Wolny (55' Krzysztof Ropski), Patryk Stefański (55' Konrad Andrzejczak)

żółte kartki: Ławrynowicz, Radkiewicz, Andrzejczak, Konieczny
sędziował: Paweł Kukla z Krakowa

źródło: własne/poloniabytom.com.pl