Sparing: Łódzki KS vs Polonia Bytom 3-1 (0-1)
piątek, 14 lipca 2023 15:25

W pierwszym sparingu zaplanowanym na ten weekend przez sztab szkoleniowy, Polonia Bytom przegrała na wyjeździe z beniaminkiem ekstraklasy Łódzkim Klubem Sportowym 1-3 (1-0). Dla zespołu Adama Burka jedyne trafienie zanotował najnowszy nabytek Daniel Ściślak, natomiast gospodarze aż trzykrotnie odpowiadali po przerwie, w 47 minucie do siatki trafił Jędrzej Zając, w 48 minucie gola strzelił Adrien Louveau, natomiast w 72 minucie wynik ustalił Jan Łabędzki. Drugi mecz kontrolny niebiesko-czerwoni rozegrają jutro o godzinie 11:00 z pierwszoligowym GKS-em Tychy.

Polonia Bytom: Eryk Mirus - Michał Szmigiel, Maksymilian Cichocki, Adrian Piekarski, Łukasz Zejdler (79' Daniel Zieliński) - Daniel Ściślak (74' Łukasz Piontek), Szymon Jopek (81' Mateusz Anklewicz), Łukasz Norkowski - Filip Żagiel, Krzysztof Ropski, Konrad Andrzejczak

sędziował: Bartosz Banasiak z Łodzi

źródło: własne/Łódzki KS/Polonia Bytom