Polonia Bytom - Zagłębie II Lubin 3-1 (2-0)
niedziela, 03 marca 2024 14:48

W rozegranym wczoraj meczu 22. kolejki piłkarskiej II ligi, Polonia Bytom wygrała u siebie z Zagłębiem II Lubin 3-1 (2-0). Dla niebiesko-czerwonych bramkę już w 2 minucie strzelił Tomasz Gajda, w 12 minucie bramkę samobójczą strzelił Kacper Lepczyński, na 3-0 w 83 minucie podwyższył Dawid Wolny, natomiast w 85 minucie wynik ustalił na 3-1 Jan Dorożko. Brawa dla drużyny za kolejne zwycięstwo.

Polonia Bytom: Karol Szymkowiak - Jakub Pochcioł (49' Dawid Brzozowski), Adrian Piekarski, Bartosz Farbiszewski - Patryk Stefański (52' Maksymilian Cichocki), Daniel Ściślak, Tomasz Gajda, Patryk Romanowski (46' Michał Szmigiel) - Lucjan Zieliński (74' Sebastian Steblecki), Kamil Wojtyra (74' Dawid Wolny), Konrad Andrzejczak

Zagłębie II Lubin: Szymon Weirauch - Igor Orlikowski, Kamil Sochań (46' Jan Dorożko), Kacper Lepczyński, Szymon Karasiński - Adam Ratajczyk (46' Paweł Kruszelnicki), Mateusz Kizyma (78' Franciszek Antkiewicz), Daniel Dudziński, Kacper Terlecki (86' Wojciech Szafranek), Marcel Reguła (65' Mateusz Dziewiatowski) - Rafał Adamski

żółte kartki: Zieliński, Piekarski, Wojtyra, Pochcioł, Szmigiel - Sochań, Reguła, Dorożko, Dziewiatowski, Lepczyński
sędziował: Maciej Pelka z Poznania