Polonia Bytom - KKS 1925 Kalisz 1-1 (0-0)
sobota, 20 kwietnia 2024 07:56

W rozegranym wczoraj meczu 29. kolejki piłkarskiej II ligi, Polonia Bytom zremisowała na własnym boisku z wiceliderem rozgrywek, KKS-em 1925 Kalisz 1-1 (0-0). Mecz stał pod znakiem dużej przewagi gospodarzy, którzy jednak mieli mocno rozregulowane celowniki, zarówno przy strzałach, jak i dośrodkowaniach. Jedyna bramka dla zespołu Łukasza Tomczyka padła w 85 minucie i strzelił ją z bliskiej odległości Adrian Piekarski. Niestety niebiesko-czerwoni nie utrzymali prowadzenia do końca, w ostatniej akcji meczu, w 94 minucie minucie na strzał z dystansu zdecydował się rezerwowy Mateusz Żebrowski i huknął w samo okienko nie do obrony. Sędzia chwilkę później zagwizdał ostatni raz, spotkaniem zakończyło się podziałem punktów.

Polonia Bytom: Karol Szymkowiak - Jakub Pochcioł, Adrian Piekarski, Bartosz Farbiszewski - Michał Szmigiel, Dawid Krzemień (70' Daniel Ściślak), Tomasz Gajda, Patryk Romanowski (70' Patryk Stefański) - Sebastian Steblecki (78' Filip Żagiel), Kamil Wojtyra (78' Dawid Wolny), Lucjan Zieliński (70' Konrad Andrzejczak)

KKS 1925 Kalisz: Maciej Krakowiak - Maciej Białczyk, Wiktor Smoliński, Mateusz Gawlik, Jakub Staszak - Bartłomiej Putno (70' Mateusz Żebrowski), Mateusz Wysokiński, Adrian Cierpka (78' Kamil Koczy), Filip Szewczyk (66' Néstor Gordillo), Michał Bednarski - Hubert Sobol

żółte kartki: Steblecki, Pochcioł, Gajda - Gawlik, Wysokiński, Staszak
sędziował: Karol Iwanowicz z Lublina