Chojniczanka Chojnice - Polonia Bytom 1-4 (0-1)
niedziela, 12 maja 2024 18:25

W rozegranym wczoraj meczu 32. kolejki piłkarskiej II ligi, Polonia Bytom wygrała na wyjeździe z Chojniczanką Chojnice4-1 (1-0)! Dla niebiesko-czerwonych gole strzelali: Tomasz Gajda w 42 minucie, Konrad Andrzejczak w 57 minucie, Lucjan Zieliński w 61 minucie oraz Filip Żagiel w 78 minucie spotkania. Dla gospodarzy natomiast honorowe trafienie w 85 minucie zanotował Hide Vitalucci. Brawa dla zespołu!

Chojniczanka Chojnice: Damian Primel - Grzegorz Szymusik, Jakub Goliński, Andrias Edmundsson, Dominik Banach (66' Czesław Raburski) - Marcin Kozina (58' Alef Firmino), Damian Nowacki (66' Peter Kolesár), Wojciech Szumilas (66' Błażej Szczepanek), Hide Vitalucci, Antoni Prałat (46' Kacper Korczyc) - Valērijs Šabala

Polonia Bytom: Karol Szymkowiak - Jakub Pochcioł, Adrian Piekarski, Dominik Konieczny - Michał Bedronka (68' Michał Szmigiel), Daniel Ściślak (82' Dawid Krzemień), Tomasz Gajda, Patryk Romanowski - Lucjan Zieliński (68' Filip Żagiel), Kamil Wojtyra (82' Dawid Wolny), Konrad Andrzejczak (82' Sebastian Steblecki)

żółte kartki: Goliński, Banach, Šabala - Zieliński, Wojtyra, Konieczny
sędziował: Piotr Rzucidło z Warszawy
widzów: 1415 (W tym ok 250 gości)