Porażka w stolicy 1-0. Beznadziejna gra bytomian!
piątek, 27 listopada 2009 23:12

W zakończonym przed kilkoma minutami meczu o Mistrzostwo Polski, Polonia Warszawa pokonała zasłużenie na własnym boisku Polonię Bytom 1-0 (0-0). Jedynego gola spotkania strzelił w 66 minucie Łukasz Trałka. Podopieczni Jurija Szatałowa zagrali bez pomysłu, popełniali masę błędów, w tym indywidualnych, nie wygrywali pojedynków z przeciwnikami, byli po prostu tłem dla ambitnie grających rywali. Porażka z zespołem Jose Maria Bakero to już 5. mecz z rzędu niebiesko-czerwonych bez zwycięstwa!

Bramka: Łukasz Trałka w 66 minucie

Polonia Warszawa: Przyrowski - Mynar (75' Feciuch), Dziewicki, Skrzyński, Zasada - Mierzejewski, Trałka, Piątek, Gołębiewski (46' Jaroń), Sarvas - Nikolić (57' Ivanovski)

Polonia Bytom: Skaba - Hricko, Klepczyński, Killar, Kotrys - Barčík (67' Nowak), Grzyb, Sawala, Radzewicz (70' Tomasik) - Bażik (60' Zieliński) - Podstawek

Żółte kartki: Mierzejewski, Przyrowski.

Sędziował: Hubert Siejewicz z Białegostoku