GKS Bełchatów - Polonia Bytom 2-2!
sobota, 05 grudnia 2009 19:49
W zakończonym przed kilkunastoma minutami, piłkarze Polonii Bytom w wyjazdowym meczu 16. kolejki piłkarskiej ekstraklasy, dość niespodziewanie zremisowali z GKS-em Bełchatów 2-2 (1-1), choć tak naprawdę niewiele brakowało, a niebiesko-czerwoni wywieźliby komplet punktów. Gole dla bytomian strzelali: Marek Bažík w 25 minucie oraz Michał Zieliński w 49 minucie spotkania.

Bramki: Dariusz Pietrasiak w 35 minucie z rzutu karnego, Mate Lacić w 90 minucie - Marek Bažík w 25 minucie, Michał Zieliński w 49 minucie

GKS: Sapela - Fonfara, Pietrasiak Lacić, Tosik - Wróbel, Rachwał, Gol (61' Cetnarski), Małkowski - D. Nowak (38' Korzym), Costly (77' Gregorek)

Polonia: Skaba - Hricko, Killar, Klepczyński, T. Nowak - Barčík (46' Trzeciak), Sawala, Grzyb, Radzewicz (70' Tomasik) - Bažík - Zieliński (78' Podstawek)

Żółte kartki: Lacić - Killar, Nowak, Radzewicz, Sawala.

Sędziował: Marek Karkut z Warszawy