Remis w sparingu z Rozwojem Katowice, 2-2.
sobota, 09 stycznia 2010 15:00
W zakończonym przed kilkoma minutami meczu sparingowym pomiędzy Polonią Bytom i Rozwojem Katowice padł remis 2-2 (1-0). Gole dla Polonii strzelali: Caio Henrique Martins w 26 minucie oraz Vladimir Karalić w 65 minucie spotkania. Dla gości gole strzelili: Radosław Mikołajek w 80 minucie oraz Krzysztof Michalski w 86 minucie spotkania. Sparing rozegrano w Bytomiu na boisku ze sztuczną nawierzchnią.

Bramki: Caio Henrique Martins w 26 minucie, Vladimir Karalic w 65 minucie - Radosław Mikołajek w 80 minucie, Krzysztof Michalski w 86 minucie

Składy:

Polonia Bytom: Kamil Gołębiewski (46' Szymon Gąsiński) - Adrian Basta, Damian Paszliński, Michał Pietroń, Dawid Kubowicz - Sebastian Leszczak, Wojciech Trochim, Caio Martins, Piotr Tomasik (70' Mateusz Dreszer) - Vladimir Karalić, Maciej Bykowski (46' Tiago Lima)

Rozwój Katowice: Karol Płonka - Andrzej Setlak (46' Marek Kasprzyk), Rafał Lis (46' Adrian Will), Adrian Świerczyński (46' Krzysztof Szeja), Maciej Tora (46' Mielnik) - Damian Gacki (46' Jarosław Luty), Radosław Mikołajek - Marcin Kuzak (46' Michał Jędrowski), Rafał Wawrzyńczok (46' Adam Giesa), Wojtynek (46' Dawid Colik) - Dawid Bober (46' Krzysztof Michalski)

Sędziował: Sebastian Jarzębak

Widzów: ok. 400

Caio Henrique Martins przy piłce, jeden z lepszych graczy podczas sparingu z Rozwojem