Polonia Bytom - MKS Kluczbork 1-1
sobota, 16 stycznia 2010 19:16

W zakończonym przed godziną meczu sparingowym, pomiędzy Polonią Bytom i I-ligowym MKS Kluczbork padł remis 1-1 (0-1). Dla gości gola strzelił w 25 minucie Adam Orłowicz, dla bytomian wyrównał Vladimir Milenković w 53 minucie. W 35 minucie, bramkarz Polonii, Szymon Gąsiński obronił rzut karny wykonywany przez Tomasza Kazimierowicza. Spotkanie rozegrano na bocznym boisku Stadionu Śląskiego.

Bramki
: Vladimir Milenković w 53 minucie - Orłowicz w 25 minucie

Polonia Bytom:
Szymon Gąsiński (46' Michał Augustyn) - Dawid Kubowicz, Damian Paszliński, Adrian Klepczyński (46' Piotr Kulpaka), David Kotrys - Sebastian Leszczak (46' Mateusz Dreszer), Wojciech Trochim (46' Wojciech Reiman), Nikola Isailović, Dejan Gerič - Vladimir Karalić (46' Michał Zieliński), Vladimir Milenković

MKS Kluczbork:
(I połowa) Krzysztof Stodoła - Adam Orłowicz, Paweł Odrzywolski, Adam Samiec, Kamil Nitkiewicz, Rafał Niziołek, Michał Glanowski, Tomasz Copik, Tomasz Kazimierowicz, Waldemar Sobota, Arkadiusz Półchłopek

(II połowa) Paweł Chałubiec - Tomasz Cieślak, Dawid Nowacki, Artur Cybulski, Adam Samiec, Arkadiusz Sojka, Marcin Adamczyk, Paweł Gierak, Rafał Wodniok, Mateusz Rabiej, Eimantas Marozas

źródło: własne/mkskluczbork.pl