Debiut Tomasza Nowaka w reprezentacji!
niedziela, 17 stycznia 2010 12:59
24-letni zawodnik Polonii Bytom, Tomasz Nowak, zadebiutował dzisiaj w reprezentacji Polski, która przegrała dziś niestety z reprezentacją Danii 3-1 (1-1). Jedynego gola dla Polski strzelił Sławomir Peszko w 26 minucie meczu. Tomasz Nowak na boisku pojawił się w 85 minucie zmieniając Macieja Iwańskiego.

Bramki: Sławomir Peszko w 26 minucie - Søren Rieks 22, Morten Nicolas Rasmussen 48, Jesper Bech 60

Polska: Mariusz Pawełek - Łukasz Mierzejewski, Tomasz Jodłowiec, Maciej Sadlok, Jakub Tosik (59' Dawid Nowak) - Sławomir Peszko (77' Jacek Kiełb), Tomasz Bandrowski, Maciej Iwański (85' Tomasz Nowak), Maciej Rybus (85' Patryk Małecki), Piotr Brożek (46' Tomasz Brzyski - Robert Lewandowski (70' Marcin Robak).