Polonia Bytom - FC Braşov 2-2
sobota, 06 lutego 2010 16:53

W zakończonym przed kilkoma minutami meczu towarzyskim rozegranym w tureckiej miejscowości Kundu, Polonia Bytom zremisowała 2-2 (1-1) z rumuńskim ekstraklasowcem FC Braşov. Gole dla bytomian strzelili Marcin Radzewicz w 12 minucie oraz Piotr Tomasik w 59 minucie spotkania. Był to drugi sparing bytomian podczas zgrupowania w Alanyi, wcześniej podopieczni Jurija Szatałowa ulegli Rijece 0-1.

Bramki: Marcin Radzewicz w 12 minucie, Piotr Tomasik w 59 minucie - Dorel Zaharia w 30 minucie, Attila László Hadnagy w 60 minucie (z rzutu karnego)

Polonia Bytom:
(skład wyjściowy) Szymon Gąsiński (46' Wojciech Skaba) - Peter Hricko (46' Adrian Basta), Adrian Klepczyński, Lukáš Killar (75' Błażej Telichowski), David Kotrys (75' Przemysław Kotlarz) - Miroslav Barčík (55' Piotr Tomasik), Tomasz Nowak (82' Damian Paszliński), Szymon Sawala (70' Mateusz Dreszer), Marcin Radzewicz (55' Vladimir Karalić) - Marek Bažík (55' Maciej Bykowski) - Grzegorz Podstawek (60' Vladimir Milenković)

FC Braşov:
(I połowa) Mihai Adrian Mincă - Ionuţ Cosmin Voicu, Nicolae Constantin, Nuno Miguel Pereira Diogo, Ezequias Roosevelt Tavares De Melo - Marian Cristescu, Robert Ilyeş, Nicolae Grigore, Cătălin Constantin Munteanu - Cătălin Dedu, Dorel Zaharia.

(II połowa) Gabriel Kajcsa - Cristian Ionescu, Octavian Abrudan, Nae Constantin, Ezequias - Mihai Roman, Nene Adriano Barbosa Miranda da Luz, Nicolae Grigore (62' Alexandru Mateiu), Julio César Landauri Ventura - Sabrin Sburlea, Attila László Hadnagy

źródło: własne/poloniabytom.com.pl/fcbrasov.ro