Sparing: Polonia Bytom - FK Budućnost Podgorica 1-2
niedziela, 14 lutego 2010 18:16

W rozegranym dzisiaj meczu sparingowym w Antalyi, najprawdopodobniej już ostatnim podczas zgrupowania na Tureckiej Riwierze, piłkarze Polonii Bytom przegrali z wicemistrzem Czarnogóry, drużyną FK Budućnost Podgorica 2-1. Jedynego gola dla bytomian strzelił Grzegorz Podstawek w 67 minucie spotkania. Dla lidera czarnogórskiej ekstraklasy gole strzelali: Igor Vuković w 17 minucie oraz Ilija Stolica w 60 minucie spotkania. W końcowych minutach meczu, rzutu karnego dla bytomian nie wykorzystał Jacek Trzeciak.

Bramki
: Grzegorz Podstawek w 67 minucie - Igor Vuković w 17 minucie, Ilija Stolica w 60 minucie