Polonia Bytom - Legia Warszawa 1-0 (0-0)! Wreszcie zwycięstwo!
niedziela, 14 marca 2010 13:06

W rozegranym wczoraj spotkaniu w ramach 20. kolejki piłkarskiej ekstraklasy, Polonia Bytom na własnym boisku zasłużenie wygrała z wyżej notowaną Legię Warszawa 1-0 (0-0). Jedynego gola meczu strzelił w 71 minucie, Marek Bažík, po asyście Marcina Radzewicza, warto również odnotować, że akcję zainicjował Maciej Bykowski, jeden z lepszych graczy wczorajszego widowiska. Dzięki wczorajszym 3 punktom, została przerwana, seria 9 meczów bez zwycięstwa! Dziękujemy!

Bramka: Marek Bažík w 71 minucie

Polonia Bytom: Szymon Gąsiński - Peter Hricko, Adrian Klepczyński, Lukáš Killar, David Kotrys - Jacek Trzeciak (67' Miroslav Barčík), Jacek Kuranty, Tomasz Nowak, Marcin Radzewicz (88' Piotr Tomasik) - Marek Bažík - Maciej Bykowski (77' Vladimir Milenković)

Legia Warszawa: Ján Mucha - Tomasz Jarzębowski, Iñaki Astiz Ventura, Jakub Wawrzyniak, Tomasz Kiełbowicz - Miroslav Radović (69' Dong Fangzhuo), Aiel Borysiuk (89' Piotr Giza), Maciej Iwański, Sebastian Szałachowski, Maciej Rybus - Bartłomiej Grzelak

sędzia: Mariusz Trofimiec z Kielc