Polonia Bytom - Wisła Kraków 1-3 (1-1)
niedziela, 28 marca 2010 11:02

W rozegranym wczoraj spotkaniu o Mistrzostwo Polski, w ramach 22 ligowej kolejki, Polonia Bytom na własnym boisku przegrała z Wisłą Kraków 3-1 (1-1). Dla bytomian gola w 18 minucie meczu strzelił David Kotrys, niestety wyrównał już minutę później Piotr Brożek, natomiast w drugiej połowie gole strzelili również Rafał Boguski i Junior Diaz.

Bramki: David Kotrys w 18 minucie - Piotr Brożek w 19 minucie, Rafał Boguski w 67 minucie, Junior Diaz w 90 minucie

Polonia Bytom: Wojciech Skaba - Tomasz Nowak, Adrian Klepczyński, Lukáš Killar, David Kotrys - Piotr Tomasik (70' Miroslav Barčík), Szymon Sawala, Jacek Kuranty, Marcin Radzewicz - Marek Bažík (74' Vladimir Milenković) - Maciej Bykowski (70' Grzegorz Podstawek)

Wisła Kraków: Mariusz Pawełek - Łukasz Burliga, Arkadiusz Głowacki, Marcelo, Júnior Enrique Díaz Campbell - Wojciech Łobodziński (78' Andraž Kirm), Radosław Sobolewski, Issa Ba, Piotr Brożek (88' Krzysztof Mączyński) - Patryk Małecki, Paweł Brożek (61' Rafał Boguski)

żółte kartki: Kotrys - Díaz Campbell, Ba

sędziował: Szymon Marciniak z Płocka

widzów: 6000

Z tej sytuacji, na szczęście bramka dla Wisły nie padła, gole padły niestety z mniej klarownych akcji