/p>

Strajk w Polonii? Są zaległości finansowe!
Wpisany przez cloner   
wtorek, 06 stycznia 2009 17:07
Środkowy obrońca Polonii Bytom, Tomasz Owczarek, który wchodzi w skład rady zespołu, dementuje informacje o strajku w Bytomiu. "Nie nazwałbym tego strajkiem, lecz zwykłym niedogadaniem" - mówi vice-kapitan drużyny.

Przed dzisiejszym planowanym treningiem, piłkarze Polonii chcieli porozmawiać z działaczami klubowymi, a że Ci nie pojawili sie przy Olimpijskiej, trening nie doszedł do skutku. O planowanej rozmowie wcześniej został poinformowany trener, Marek Motyka. Co dalej? Nie wiadomo, jutro piłkarze znowu będą próbowali porozmawiać z prezesem Damianem Bartylą nt. przyszłości klubu. Trener Motyka dziś nie udzielał komentarzy, a działacze zapowiedzieli, iż wydadzą specjalne oświadczenie.

Na razie doczekaliśmy się krótkiego komentarza ze strony dyrektora klubu, Cezariusza Zająca: "Potwierdzam, że tak było. Jestem kompletnie zaskoczony takim zachowaniem. Trudno jednoznacznie powiedzieć o co chodzi. Co prawda mamy miesięczny poślizg w wypłatach, to jednak nie usprawiedliwia zawodników. Dziś będziemy rozmawiać z trenerem a z drużyną spotkamy się w środę przed południem. Potem wydany zostanie oficjalny komunikat. Nie można wykluczyć kar wobec piłkarzy".

Komentarz do tej wypowiedzi wydaje się zbędny. Pogrubione zdanie mówi samo za siebie.


źródło: własne/sportslaski.pl/polskalokalna.pl